Yeni turnuva sistemi aktif edildi. Artık düzenlenecek turnuvalara www.tacticforce.com adresinden takımınızı oluşturup başvuru yapabilirsiniz. Açık olan turnuvalara takımınızı kayıt edebilmek için öncelikle takımınızı oluşturmanız gerekiyor.

1. Takım Oluşturma

Aşağıdaki adımları izleyerek takımınızı oluşturabilirsiniz. 

Takım Oluşturma Paneli

Takım Kaptanı Paneli

  1. https://www.tacticforce.com/account#tfTeam adresine giriş yapın. Linkten direk giriş yapamazsanız hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinizdeki "Turnuva Takımın" sekmesinden ilgili alana ulaşabilirsiniz.

  2. Takımınızın adını ve oyuncularınızı belirleyin. 

  3. Takım logolarınız şimdilik sadece sosyal medya duyurularında kullanılmak için isteniyor. Logolarınızı https://prnt.sc/ adresinde yükleyebilir ve URL bağlantısını forma yapıştırabilirsiniz. 

  4. Verileri kayıt edin. 

 

Tebrikler takımınız oluşturma kaydınız alındı. Takımınıza davet ettiğiniz kişilerden minimum 5 kişinin gönderdiğiniz daveti kabul etmesiyle birlikte takımınız onaylanması için yetkililere gönderilecek. Yapılan kontrollerde herhangi bir aksi durum olmaması neticesinde takımınız aktif edilecektir.

Yapılan kontrollerde dikkat edilecek durumlar.

  • Varsa takım oyuncularının turnuva yasakları ve yasaklama geçmişi, 

  • Takım ve oyuncuların isimlerinin oyunun genel kurallarına uygunluğu,

  • Takım logosunun genel oyun kurallarına uygunluğu,

Takımınızın onaylandığında kayıtlı e-posta adresinize bu konuda bildirim yapılacak. Takım kaptanları takımlarındaki oyuncuları takımdan çıkarma yetkisine sahip olduğu gibi arzu eden takım üyeleri de mevcut takımlarından ayrılabilirler. 

Takımlar maksimum 5 as ve 2 yedek oyuncudan oluşabilir. Takım kaptanları takıma dağıtma yetkisine sahiptir. Takım kaptanı gönderilen başvuruların kabul edilip edilmediğini aynı linkten kontrol edebilir.

 

2. Takım Davetini Kabul Etme

Takım kaptanı tarafından gönderilen davetleri https://www.tacticforce.com/account#tfTeam adresinde bulabilir ve kabul edebilirsiniz. Gelen davette takımdaki diğer oyunculara ait bilgileri de bulabilirsiniz. Herhangi bir şekilde mevcut takımınızdan çıkmak isterseniz https://www.tacticforce.com/account#tfTeam adresine giriş yapıp takımdan ayrılabilirsiniz. 

Takım Davetini Kabul Etme Paneli

Oyuncu Paneli

 

3. Turnuvaya Başvuru Yapma

Takımınızın onaylanmasıyla birlikte https://www.tacticforce.com/espor/tournaments adresinde yayınlanacak olan turnuvalara başvuru yapabilirsiniz. Yayınlanacak turnuvalarda minimum 8 as takım ve 2 yedek takım olması gerekmektedir. Yayınlanan turnuvalara daha az başvuru olması durumunda turnuvanın ertelenmesi ve iptal edilmesi söz konusu olacaktır. 

Turnuva Başvuru Paneli

 

Takım oluşturma ve turnuva katılımlarında destek ihtiyacınız olursa Discord sunucusundan Furkan Revenue#8365 ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Mini Turnuva Başvuru Linki ve Detaylar: https://www.tacticforce.com/news/details/odullu-mini-turnuva-heyecani-devam-ediyor

Düzenlenen turnuvalara ait bireysel ve takım detaylarına, turnuva çizelgesine 

https://www.tacticforce.com/espor/tournament-results adresinden erişebilirsiniz.