2017 Ocak ayında temellerini attığımız %100 yerli MMOFPS oyunumuz Tactic Force, 2 yıllık gelişim sürecinin ardından Açık Beta olarak oyuncularıyla buluşuyor.

Ağustos ayında yapılan ve sunucularının kararlılıklarının ölçüldüğü Beta Stres Testinin başarıyla tamamlanmasıyla birlikte Açık Beta için çalışmalarımızı hızlandırdık. 23 Nisan’da Kapalı Beta Testleri başlayan Tactic Force’nin Açık Beta tarihi yine anlamlı bir gün olan 30 Ağustos olarak belirlendi.

"Yakında, çok yakında, geldi, geliyor!" derken 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Açık Beta olarak oyuncularımızla buluşuyoruz.

Açık Beta’ya kadar yapmayı planladığımız 4 adet daha küçük stres testimiz bulunuyor. Bu testlere dair detaylar Discord sunucusu üzerinden paylaşılacak. Henüz Discord sunucumuza giriş yapmadıysanız buradan (https://www.tacticforce.com/discord) katılabilirsiniz.

Önümüzde Tactic Force’yi ve Türk oyun sektörünü daha da yüksek bir seviyeye taşımak için uzun bir yol var. Bu yolda sizlerin istekleri de bizim için pırlanta kadar değerli. Bu sebeple şimdiye kadar Türkiye’de geliştirilen hiç bir oyun firmasının yapmadığını yapıp, oyuncuları gelişim sürecine birebir dahil ettik.  Kapalı Beta ve sonrasında yaptığımız Sunucu Stres Testlerine katılan oyunculardan alınan bildirimlere göre yaptığımız geliştirmelere ait detayları burada bulabilirsiniz. Oyunun gelişim süresince desteklerini esirgemeyen tüm oyuncularımıza tek tek teşekkür ederiz.

50.000 TL Değerinde Büyük Açılış Etkinlikleri

Bizlere gösterdiğiniz desteklerin birebir karşılığı olmasa da Büyük Açılış Etkinlikleri ile bu desteklerinize teşekkür mahiyetinde karşılık vermek istiyoruz. Etkinliğe ait detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde Unreal Engine 4 ile geliştirilen tek MMOFPS oyunu olan Tactic Force Türk oyun sektörünü hak ettiği çıtaya çıkartmak için #GümbürGümbür geliyor!