TF Yağmuru Etkinlik Detayları

 

Şansına güveniyor musun? Bu etkinlik tam sana göre! Hemen linkle tıkla. Görevleri tamamlayıp çekiliş hakkı kazanan katılımcılardan 100 kişi yapılacak çekilişle toplamda 30.000 TL değerinde ödüllerin sahibi olacak.

https://www.tacticforce.com/TF-Yagmuru

 1. Büyük Ödül: 180.000 TF Altını
 2. Büyük Ödül: 180.000 TF Altını
 3. Büyük Ödül: 180.000 TF Altını
 4. Büyük Ödül: 150.000 TF Altını
 5. Büyük Ödül: 100.000 TF Altını
 6. 95 kişiye: 150.000 TF Gümüşü

 

Toplamda: 790.000 TF Altını ve 14.250.000 TF Gümüşü

Kurallar

 1. Etkinlik 30.08.2019 (Saat 00:01) ile 13.10.2019 (saat 23:59) tarihleri arasında Hes Games Teknoloji Danışmanlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. (Artık Hes Games olarak anılacak.) tarafından düzenlenmektedir.
 2. Etkinliğe katılan oyuncular kendilerine ait ad, soyad ve fotoğraflarını duyurular için Hes Games tarafından kullanılmasını kabul ederler.
 3. Kazanan kişilerle gleam.io’ya kayıt olurken kullandığı e-posta adresleri üzerinden iletişime geçilecektir.
 4. Ödüllerin alınabilmesi için e-postaların gönderilmesiyle birlikte kazananların en geç 1 hafta içerisinde e-postaya yanıt vermesi gerekmektedir.
 5. Hes Games katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Hes Games’le ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 6. Kazananlar etkinliğin bitiminden itibaren 30 gün içerisinde https://tacticforce.com adresinde duyurulacaklardır. 
 7. Etkinliğe katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 8. Hes Games çalışanları ve çalışanlarının akrabaları ve arkadaşları yarışmaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve Hes Games’in bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 9. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 10. Etkinlikte çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup Hes Games’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 11. Hes Games etkinlik öncesinde ve sırasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa ve bilgisayara sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 12. Etkinliğe katılanlar işbu Etkinlik Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Hes Games Yarışma Katılım Koşullarına uygun davranılıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 13. Etkinliğe 16 yaşından küçükler katılamazlar, ödül kazanılmış olsa dahi herhangi bir hak talebinden bulunamazlar. 

 

Etkinlik kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Hes Games’in her türlü kayıtları esas alınacaktır.

 

Hes Games Etkinliği herhangi bir zamanda sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

 

Çekilişe katılan herkes, çekiliş şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların çekiliş şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Hes Games Teknoloji Danışmanlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılacaktır. Hes Games Teknoloji Danışmanlık İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. bu koşulları ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

 

Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.